5 lipca 2022

W sobotę 9 lipca w Rzeszowie odbędzie się modowy spektakl Art In Culture, organizowany przez Rzeszowski Dom Kultury.

Modowy spektakl, wyjątkowy splot różnych sposobów ekspresji, ale mających wspólne DNA artystyczne – tym właśnie jest Art In Culture. Uczestnicy wydarzenia zobaczą kolekcje kreatywnych podkarpackich projektantów mody, którzy wyznaczają trendy, a ich pokaz połączony zostanie z niezapomnianymi przeżyciami wizualno – dźwiękowymi.

Niezwykłemu show towarzyszyć będzie również innowacyjna w swojej formule wystawa malarstwa, a typowy wybieg zastąpią czerwone dywany. Organizatorzy wierzą, że Art In Culture po raz kolejny otwiera nowe możliwości nie tylko dla miasta, ale także dla rodzimych projektantów i artystów.

Rok temu w wydarzeniu uczestniczyły tłumy mieszkańców Rzeszowa i zaproszonych gości. Teraz centrum Rzeszowa ponownie opanują artyści. Organizatorzy wydarzenia chcą pokazać, że wszystko jest możliwe i zachęcić mieszkańców Rzeszowa do działania i użycia kreatywności w dążeniu do spełnienia swoich marzeń i aspiracji.

Wydarzenie Art In Culture jest organizowane przez Rzeszowski Dom Kultury pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka.

Wydarzenie artystyczne w centrum Rzeszowa nastąpi w sobotę 9 lipca, tuż po zachodzie słońca o godzinie 20:51.

Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, a bezpłatne zaproszenia w limitowanej ilości rezerwować można pisząc na adres mailowy: anna.laaroussi@rdk.rzeszow.pl

Małgorzata Oczoś-Błądzińska