14 czerwca 2019

The beach at luxury hotel, Bodrum, Turkey

29 czerwca z portu lotniczego w Jasionce wystartuje samolot Airbus A320 w inauguracyjnym rejsie do tureckiego Bodrum. To nowy kierunek w ofercie lotów czarterowych z podrzeszowskiego lotniska. W 2018 r. skorzystała z nich rekordowa liczba ponad 50 tys. pasażerów.

W tym roku turyści mają do wyboru także loty do Grecji (Rodos – wylot w poniedziałek, Zakynthos – czwartek i Heraklion – niedziela) i Bułgarii (wtorek i piątek) oraz drugiej tureckiej destynacji – Antalyi (środa i sobota). Wakacyjne pakiety z wylotem z Rzeszowa proponują wszyscy wiodący na polskim rynku touroperatorzy.  Ofertę słonecznych kierunków uzupełniają regularne loty do Aten (Ryanair) i Tel-Awiwu (LOT).

Każdego roku zabiegamy o to, by pasażerowie korzystający z lotniska w Jasionce mogli odkrywać nowe miejsca na świecie. Tureckie kurorty cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na doskonały stosunek jakości do ceny. Wierzę, że Bodrum przypadnie do gustu turystom z Podkarpacia i sąsiednich regionów, którzy odlecą na wakacje z naszego lotniska – mówi Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Bodrum leży w południowo-zachodniej Turcji w prowincji Muğla, nad Morzem Egejskim, naprzeciw greckiej wyspy Kos. Piękne plaże, pełne złotego piasku to raj dla lubiących odpoczywać wśród słońca. Nocne życie przyciąga turystów spragnionych rozrywek.

Agnieszka Radochońska-Kloc