11 lutego 2020

Dla zakochanych, albo dopiero czekających na swoją miłość Lesko przygotowało wiele walentynkowych pomysłów, które wciągną w wir wyjątkowej atmosfery i dodatkowo uatrakcyjnią świętowanie dnia 14-go lutego.

Bieszczadzki Dom Kultury, Liceum Ogólnokształcące w Lesku oraz nasi partnerzy mają dla Was trzydniowy pakiet kulturalno-rozrywkowy, który sprawi, że świętowanie dnia miłości będzie znacznie przyjemniejsze. Nawet, jeśli jesteście zdystansowani do idei walentynkowego święta, mamy nadzieję, że odnajdziecie w naszej ofercie coś dla siebie.

W piątek 14 lutego o godzinie 17:00, na deskach BDK, w spektaklu: „Różne oblicza miłości”, zaprezentuje się nasza zdolna młodzież z Liceum Ogólnokształcącego. Widowisko jest otwarte dla wszystkich, a wstęp jest bezpłatny.

W tym dniu będzie też coś dla ciała. Po teatralnym przedstawieniu, wieczorem zapraszamy wszystkich wielbicieli wodnego relaksu na WATER PARTY z rozgrzewającą, ale i nastrojową muzyką, o którą tym razem zadba DJ RUFIO! A do tego dorzucamy kolorowe niespodzianki i zapachowe seanse w saunie! Wszystko odbywać się będzie oczywiście na leskim basenie Aquarius w godzinach 22:00-24:00.

Sobota 15 lutego upłynie pod znakiem promocji cenowych u naszych partnerów (lista na stronie miasta Lesko).

Z kolei w niedzielę 16 lutego o godzinie 19:00, ponownie widzimy się w sali widowiskowej BDK, gdzie czekać na Was będą aktorzy Teatru Iwia ze spektaklem „Paryski Romans”. Wprowadzą Was oni w świat największych operetkowych przebojów poprzez choreografię rodem z Paryża, przy akompaniamencie humoru i dowcipu, w towarzystwie porywających układów tanecznych walców, polek, tanga i innych. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w sekretariacie BDK.

Źródło: Urząd Miasta i Gminy Lesko

Piotr Mazurkiewicz