21 września 2021

Bardzo poważnie rozważamy dołożenie się do projektów. W momencie gdy zauważymy, że zgłoszony projekt jest wartościowy, a nie dostanie się do tegorocznej edycji, może znaleźć się wówczas w budżecie przyszłorocznym - zadeklarował prezydent Rzeszowa.

Budżet został podzielony  na trzy kategorie: pierwszą dotycząca budowy bądź modernizacji infrastuktury miejskiej, drugą dotyczącą infrastuktury osiedlowej oraz trzecią związaną z działaniami o charakterze prospołecznym i kulturalnym.

Głosowanie rozpoczęło się 10 września i potrwa do 8 października. Obecnie oddanych zostało już blisko 10 tysięcy głosów. Głos na określony projekt można oddać na dwa sposoby. Elektronicznie , za pośrednictwem strony internetowej rbo.erzeszow.pl bądź w formie papierowej w siedmiu wyznaczonych punktach : w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta ul. Rynek 1, w Punktach Informacyjnych Urzędu Miasta przy ul. Kopernika 15 i Okrzei 1 oraz w Punktach Obsługi Mieszkańców znajdujących się w Galerii Handlowej Nowy Świat, Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall, Centrum Handlowym Plaza Rzeszów oraz Galerii Rzeszów.

Piotr Mazurkiewicz