29 września 2021

Dziś Kiermasz Książek Wyczytanych. 9 października Noc Bibliotek. Zaprasza Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie.

Od godz. 10 do 17 na parkingu budynku głównego WiMBP w Rzeszowie przy ul. Sokoła 13 Kiermasz Książki Wyczytanej. Czytelnicy będą mogli wybierać interesujące tytuły spośród trzech tysięcy pozycji, przekazanych ze zbiorów Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie. Ceny książek rozpoczną się już od symbolicznej złotówki. Oferta Kiermaszu będzie składać się z książek z zakresu literatury popularnonaukowej, literatury kryminalnej i sensacyjnej, literatury obyczajowej i romantycznej, beletrystyki, książek dla młodzieży, a także podręczników, encyklopedii, słowników.

W sobotę 9 października Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na Noc Bibliotek. W programie:  warsztaty z pisarką Joanna Krzyżanek, podchody w bibliotece, gry i zabawy dla dzieci – to w filii biblioteki przy ul. Słowackiego, natomiast w bibliotece przy ul Ofiar Katynia: teatrzyk : Historia w drewnianym pudełku zaklęta, gry i zabawy, warsztaty plastyczne.

Wszystkie atrakcje od godz. 16 do 20.

Małgorzata Oczoś-Błądzińska