6 maja 2020

100. rocznica urodzin Papieża Jana Pawła II, świętego Kościoła Katolickiego, poety i dramaturga, Honorowego Obywatela Miasta Jasła, to okazja do zorganizowania wyjątkowego wydarzenia, w którym każdy może wziąć udział.

Dajmy wyraz naszej pamięci i przywiązania do Papieża Polaka. Ponieważ w tym szczególnym i trudnym okresie nie możemy przygotować tradycyjnego koncertu, zapraszamy do czytania Jego tekstów (wierszy, fragmentów poematów, dramatów, homilii, encyklik). Chcesz włączyć się w obchody 100. rocznicy urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II?

Nagraj film, najlepiej w rozdzielczości Full HD1920/1080, 30 lub 60 kl./s, format mp4, przy dziennym świetle, najlepiej w poziomie, podaj tytuł książki lub wiersza i prześlij na adres film.jdk@gmail.com do 11 maja 2020 r.

Z wybranych nagrań zmontujemy film (koncert), który zamieścimy na naszej stronie internetowej www.jdkjaslo.pl oraz na facebooku. Przysłanie nam filmu oznacza, że jego autor zapoznał się z regulaminem zamieszczonym w zakładce regulaminy na stronie www.jdkjaslo.pl i regulamin ten akceptuje.

(JDK)

Piotr Mazurkiewicz