29 kwietnia 2021

W dniach od 30 kwietnia do 5 maja trwać będzie wymiana nawierzchni na ul. Rzecha w Rzeszowie. W związku z pracami, które obejmą odcinek od skrzyżowania z ul. Lubelską do skrzyżowania z Załęską, na ul. Rzecha będą utrudnienia w ruchu.

Prace na ul. Rzecha rozpoczną się w najbliższy piątek ok. godz. 18. W związku z nimi ulica, na odcinku od skrzyżowania z ul. Lubelską do skrzyżowania z Załęską wraz z mostem im. Tadeusza Mazowieckiego, będzie wyłączona z ruchu. Rondo na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Krogulskiego (im. Rodziny Ulmów) będzie przejezdne, podobnie jak skrzyżowanie ulic Rzecha i Załęskiej.

W związku z wymianą nawierzchni ulica Rzecha będzie wyłączona z ruchu do 5 maja (środa) do godz. 5 rano. W dniach od 30 kwietnia (po godz. 18) do 5 maja (przed godz. 5 rano) zaleca się maty kierowcy jadący ze wschodu na zachód miasta i w kierunku przeciwnym korzystali z ul. Lwowskiej, al. Piłsudskiego, ul. Krakowskiej.

W związku z wymianą nawierzchni w dniu 4 maja br. (wtorek) zmianie ulegnie trasa linii autobusowej nr 41. Autobusy jeździć będą od przystanku Lubelska szpital 02 przez ulice Maczka i Ciepłowniczą do przystanku Rzecha stacja paliw 03 (z wyłączeniem części ulicy Lubelskiej oraz mostu im. Tadeusza Mazowieckiego). Dalszy przebieg trasy i rozkład godzinowy tej linii nie ulegnie zmianie. Na trasie przejazdu odcinkiem objazdowym obowiązują wszystkie przystanki.

mat.pras.