19 listopada 2020

 Głosować można do 24 listopada za pomocą aplikacji na stronie konkursu mistrzostwablogerow.polska.travel, Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 10 grudnia.

Karolina Miller i Piotr Andruszko blogerzy z Podkarpacia, reprezentują nasz region w finale Turystycznych Mistrzostwach Blogerów. To ogólnopolski konkurs, gdzie każde z 16 województw ma swojego reprezentanta, którego zadaniem jest jak najpiękniej przedstawić swój region. To jedyna akcja w Polsce promująca turystykę krajową, która łączy nowoczesne formy przekazu i element rywalizacji. W trakcie podróży po Podkarpackiem powstały materiały, pokazujące jak niezwykły turystycznie jest nasz region. Efekty można znaleźć na blogu RudeiCzarne.

Podkarpackie to miejsce pełne zaskakujących zabytków, wspaniałej natury, pełne historii. To w końcu miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, coś, co zachwyci i nie pozwoli zapomnieć o tym zakątku Polski – mówi Piotr Andruszko

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów są nieodkryte, ale warte odwiedzenia zakątki Polski. Takich miejsc jest sporo – dodaje Karolina Miller

Kto zwycięży w mistrzostwach, zadecydują wyniki głosowania internautów, zasięgi wygenerowane przez blogerów i opinia kapituły.

Link do glosowania 

https://mistrzostwablogerow.polska.travel/mistrzostwa/rudeiczarne-karolina-miller-i-piotr-andruszko

 

 

Iwona Kosztyła