W godzinach popołudniowych, gdy pielgrzymi dotarli do Jam, niebo się rozpogodziło, a piękne słońce rozświetliło dalszą drogę. Tam też odbyło się tradycyjne nabożeństwo za Ojczyznę.
Serdecznie dziękujemy władzom samorządowym za obecność oraz przedstawicielom Cechu Rzemiosł z Rzeszowa za wspólne pielgrzymowanie i modlitwę. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do Cukierni Rak, która jak co roku przygotowała dla pielgrzymów słodki poczęstunek – dodając otuchy i uśmiechu po trudach dnia.
Intencja dnia: Ofiarujmy nasze pielgrzymowanie za Ojczyznę, aby „Pielgrzymi nadziei”, którzy wiernie jej służyli, byli nadal szanowani i przedstawiani jako wzory do naśladowania.












































































