10 sierpnia 2025

Za pielgrzymami dziś 21 km na odcinku Wodzisław – Słupia. W ciągu dnia modlono się, za misjonarzy i chrześcijan prześladowanych.

 Wieczorem w wielu grupach odbywały się „wieczorki pogodne”. My zagadnęliśmy do grupy Studencka Grupa św. Kingi – Rzeszów. Jak jest na pielgrzymce? Już niebawem kolejna relacja.

Jakub Oczkowicz

Skip to content