Jak wygląda rzeszowska pielgrzymka, która już w środę dotrze na Jasną Górę? Zobaczcie https://tiny.pl/g3g0ympy.
„Pan cię zawsze prowadzić będzie, nasyci duszę twoją na pustkowiach. Odmłodzi twoje kości, tak że będziesz jak zroszony ogród i jak źródło wody, co się nie wyczerpie.” (Iz 58,11) Dziś to Słowo stało się prawdziwe na rzeszowskiej pielgrzymce. Podczas adoracji Najświętszego Sakramentu, kiedy jeden z odcinków pątnicy szli za Jezusem. To On prowadził drogą. Był znakiem grupy i Przewodnikiem.
Po Mszy Świętej w Szczekocinach złożono podziękowania porządkowym, którzy codziennie czuwają nad bezpieczeństwem na trasie i dbają o porządek w czasie wędrówki.
Za pielgrzymami odcinek Słupia – Lelów ok. 32 km. Od Jasnej Góry dzieli ich już zaledwie dwa dni marszu.

































































































