15 września 2020

„Pod Twoją obronę! Zawierzam Tobie moja firmę" to hasło przewodnie„Pielgrzymki Przedsiębiorców" która zgromadzi  przedsiębiorców z całej Polski 4 października 2020 r. na Jasnej Górę.

Zaproszenie skierowane jest  do wszystkich, którzy prowadzą swoje firmy, bez względu na ich wielkość czy branżę.

Zapraszamy także freelancerów i przedstawicieli wolnych zawodów. W Polsce jest ok. 1,3 mln osób samozatrudnionych – to też są przedsiębiorcy. Każdemu z nas towarzyszy niepewność jutra i borykamy się z podobnymi problemami. Dodatkowo nasze społeczeństwo mierzy się z nową sytuacją i skutkami zamrożenia gospodarki. Osoby przedsiębiorcze, pracodawcy, ludzie z inicjatywą, odpowiadają nie tylko za własne rodziny, ale często też za pracowników i ich rodziny. Mimo trudnych czasów, w których przyszło im prowadzić swoją działalność, chcą mieć nadzieję i być silni – piszą organizatorzy. 

Wychodząc naprzeciw tym pragnieniom 4 października 2020 r. mogą zawierzyć swoje firmy Bogu przez Niepokalane Serce Maryi.

 Jasna Góra to miejsce, gdzie od wieków dzieją się cuda! Zanieśmy tam Bogu wszystkie nasze radości, sukcesy i problemy. Przedsiębiorcy, bądźmy razem!

Więcej informacji : 

www.pielgrzymkaprzedsiebiorcow.pl

Iwona Kosztyła