W Rzeszowskiej parafii Matki Bożej Saletyńskiej ( 27 lutego) wieczorem rozpocznie się kurs „Nowe Życie z Bogiem”. To trzydniowe rekolekcje ewangelizacyjne, które odbędą się w domu zakonnym, w kameralnej sali, z dala od codziennego pośpiechu i zgiełku. Program kursu oparty jest przede wszystkim na Piśmie Świętym i prowadzi do osobistego spotkania z Jezusem Chrystusem oraz odnowienia relacji z Bogiem. Uczestnicy każdego dnia biorą udział w konferencjach, pracy ze Słowem Bożym oraz modlitwie.
To propozycja zarówno dla osób głęboko wierzących, jak i tych, które od lat są z dala od Kościoła i szukają odpowiedzi na ważne pytania dotyczące życia, wiary i własnej drogi. Kurs nie jest jedynie wykładem czy teorią o wierze, ale doświadczeniem, które pomaga na nowo odkryć sens chrześcijaństwa jako żywej relacji. To czas refleksji, podejmowania konkretnych decyzji oraz odkrywania darów i wartości, które – jak przekonują prowadzący – Bóg złożył w sercu każdego człowieka – mówi ks. Roman Gierek, misjonarz saletyn, Lidia Miś – Nowak i Paweł Malita, prowadzący kurs
Spotkania rozpoczną się w piątek o godzinie 18.00 i potrwają do niedzieli. Szczegółowe informacje oraz zapisy dostępne są u organizatorów kursu na fb Saletyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji – Rzeszów .









