2 października 2019

Centrum Pojednania La Salette w Dębowcu zaprasza na sesję terapeutyczną i rekolekcje.

Wbrew powszechnej opinii nie dotyczy tylko mężczyzn,a symptomów może być wiele, mogą występować w różnych konfiguracjach i natężeniu. Najbardziej typowe jest poczucie wypalenia zawodowego, ale nie tylko. Kryzys wieku średniego. Jak sobie z nim radzić, także w kontekście wiary i duchowości rozmawiać będą uczestnicy sesji „ Pojednanie z kryzysem wieku średniego” która odbędzie się w Centrum Pojednania La Salette w Dębowcu. Spotkanie na charakter sesji terapeutycznej i rekolekcji jednocześnie, a odbywa się w ramach cyklu „Wiara, psychologia, pojednanie”.

Z punktu widzenia psychologa chodzi o czas między trzydziestym piątym a mniej więcej pięćdziesiątym rokiem życia. Wtedy to poza wypaleniem zawodowym, spadkiem energii życiowej, mogą pojawić się też pytania o sens tego, co jeszcze niedawno było oczywiste, miejsca w życiu czy tego, z kim i co robię – mówi ks. Andrzej Rozum, misjonarz saletyn, prowadzący sesję

Sesja „Pojednanie z kryzysem wieku średniego” odbędzie się w dniach 11 -13 października 2019.  Szczegóły spotkania i zapisy na stronie internetowej Centrum Pojednania La Salette w Dębowcu.

Iwona Kosztyła