21 lutego 2020

Dotychczas nakładem Edycji Świętego Pawła ukazała się między innymi trylogia ks. Paśnika: bestsellerowa „Obietnica”,„Znamię”,„Dar”.

Ks. Arkadiusz Paśnik to niezwykły kapłan i znakomity autor. W twórczości bazuje na prawdziwych doświadczeniach swojej rodziny oraz ludzi, których spotyka w trakcie posługi. Wrażliwy na ludzką krzywdę, sam naznaczony cierpieniem, mającym swe korzenie w przeszłości jego rodziny. Wiele przeszedł i wiele rozumie. Pisze szczerze, nie ukrywa niewygodnych faktów. W jego książkach nie ma zbędnego taniego moralizatorstwa i kaznodziejstwa. Dziś  w rzeszowskiej księgarni św. Pawła spotyka się ze swoimi czytelnikami .

Spotkania w Rzeszowie odbywają się pod wspólnym tytułem „Życie- ikona pisana ludzkimi historiami”, bo każda jego książka to samo życie…Dotychczas nakładem Edycji Świętego Pawła ukazała się między innymi trylogia ks. Paśnika: bestsellerowa Obietnica” , „Znamię” , „Dar” . To dla mnie bardzo ważne książki – mówi ks. Paśnik

Nakładem wydawnictwa Edycji Świętego Pawła ukazały się także Lęk” , „Miłość” i najnowsza Życie” .Drugie spotkania z ks. Arkadiuszem Paśnikiem odbędzie się o godz. 18.00, poświęcone będzie opowieści o życiu z wątkiem autobiograficznym, czyli pozostałym tytułom ks. Paśnika („Znamię”, „Dar”, „Lęk”, „Miłość” oraz „Życie”).

Iwona Kosztyła