14 czerwca 2021

Goście wygłoszą katechezę " Ufna i spokojna jak Maryja i mocny i odpowiedzialny jak Józef” i podziela się świadectwem swojego życia.

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Rzeszowskiej zaprasza małżonków, narzeczonych i młodych ludzi którzy myślą o małżeństwie do wzięcia udziału w spotkaniu z Beatą i Marcinem Mądrymi, rodzicami 7 dzieci, autorami książek dla młodzieży, twórcami ewangelizacyjnych warsztatów umiejętności rodzicielskich. Podczas spotkania pt „Ufna i spokojna jak Maryja i mocny i odpowiedzialny jak Józef” wygłoszą katechezę i podziela się świadectwem swojego życia.

Spotkanie odbędzie się w ramach obchodów Dnia Świętości Małżeństw i Rodzin i na pomóc uczestnikom dostrzec piękno sakramentu małżeństwa i pokazać wzorce do naśladowania – mówią Sylwia i Damian Henke, Diecezjalni Doradcy Życia Rodzinnego

Spotkanie odbędzie się 19 czerwca o godz.19.00 w Domu Diecezjalnym Tabor w sobotę . Szczegółowe informacje i na stronie internetowej Domu Diecezjalnego Tabor i Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Rzeszowskiej.

Iwona Kosztyła