1 grudnia 2019

 Przez tegoroczne rekolekcje online poprowadzi nas znany internautom choćby z takich serii jak „Czarno na białym, rekolekcje o spowiedzi”, czy „Kościół jest dobry duet o. Michał Legan OSPPE i ks. Michał Olszewski SCJ. Tym razem jest to opowieść o Kobietach Starego Testamentu. Produkcja została zrealizowana w Ziemi Świętej.

Tym razem zakonnicy opowiedzą o Kobietach Starego Testamentu, które zapowiadały Maryję oraz nosiły już w sobie „cząstkę” Kościoła. Tę niezwykle plastyczną opowieść wspierają zapierające dech w piersiach krajobrazy Izraela i Palestyny oraz klimat który panuje w ziemi Jezusa z Nazaretu.

„w Oczekiwaniu” to wyjątkowe rekolekcje, które nie zakończą się w wigilię, ale będą miały swoją kontynuację podczas Oktawy Bożego Narodzenia. Na każdy dzień bowiem został przygotowany specjalny odcinek „opowieści betlejemskiej”, w którym profeto.pl chce być obecne podczas naszego świętowania tajemnicy Wcielenia.

Internetowe rekolekcje na sercańskim portalu w każdy poniedziałek i czwartek tegorocznego adwentu.  To  podróż od Starego do Nowego Testamentu i doświadczenie nadziei płynącej z oczekiwania!

Iwona Kosztyła