Zespół Alergen przed wakacjami wydał swój trzeci album. Piosenki, które tam znajdziemy są lekkie, uniwersalne, motywujące i idealnie wpisują się w obecne czasy. Utwór „Wszystko jedno” znajdujący się na płycie spodobał się najbardziej jurorom tegorocznej edycji Rzeszów Carpathia Festiwal – a Paweł Nawrocki, wokalista, kompozytor i autor tekstów otrzymał Grand Prix festiwalu.

Na płycie zespołu Alergen znalazło się 10 premierowych utworów oraz 3 bonusy, single, które pojawiły się już w latach 2017-2019. Całość tworzy spójną składankę w charakterze klasycznego pop rocka o lekkich kompozycjach gitarowych oraz uniwersalnych i ponadwczasowych tekstach z którymi każdy może się utożsamić.

Alergen pracował nad płytą pod czujnym okiem Marcina Limka, który znany jest ze współpracy między innymi z zespołem IRA, Anią Wyszkoni czy Beatą Kozidrak. W skład zespołu wchodzą Paweł Nawrocki – lider, wokalista i gitarzysta, który również odpowiada za muzykę i słowa wszystkich utworów. Adrian Górka – gitara, Krzysztof Domienik – perkusja oraz Krzysztof Ropicki gitara basowa.