Debiutancka płyta zwyciężczyni drugiej edycji The Voice Kids –AniKi Dąbrowskiej!

„Czekałam na ten moment całe swoje życie. Od najmłodszych lat –kiedy tylko zaczęłam śpiewać! Patrząc na płyty swoich idoli–marzyłam o tym, by móc kiedyś wydać własną. Lata pracy nad głosem, pracy nad sobą, zmagań z przeciwnościami losu i mnóstwo doświadczeń scenicznych na festiwalach krajowych i międzynarodowych, a przede wszystkim nieustanna wiara w to, że marzenia się spełniają. To wszystko przy nieopisanym wsparciu najbliższych doprowadziło mnie do tego miejsca. Oto spełnia się moje największe marzenie.

”Tytuł płyty jest odzwierciedleniem osobowości samej Artystki, która całą sobą chłonie świat i jak nikt potrafi się nim cieszyć, oddychać chwilą.

„Skąd tytuł AFIRMACJA? Zaczerpnięty właśnie z mojego życia-bo ja nie tylko akceptuję, ale wręcz adoruję życie. I kocham muzykę! Muzyka jest moją pasją, ale także terapią, która pomaga w codziennym zmaganiu się z chorobą i w rehabilitacji. Gdy śpiewam, zapominam o swoich słabościach i problemach. Muzyka mnie leczy.

”To płyta pełna utworów niosących radość, nadzieję, pociesznie, miłość i zabawę! „Jest różnorodna i myślę, że absolutnie dla każdego, zwłaszcza teraz, w tak dziwnym i trudnym czasie – bo każdy potrzebuje zastrzyku dobrej energii. Pełna pięknych tekstów, utworów niosących same pozytywne emocje.”