AniKa Dąbrowska prezentuje nowy album „Póki co”„Póki co” to drugi studyjny album AniKi Dąbrowskiej – zwyciężczyni 2. edycji programu ten Voice Kids.

Jak sama artystka podkreśla, jest to zdecydowanie bardziej osobisty materiał, a sama AniKa jest autorką każdego ze znajdujących się na nim utworów. Wokalistka, mimo swojego młodego wieku zawarła w nowym krążku całą paletę uczuć i emocji towarzyszących każdemu z nas w trakcie życia.

Płytę promowały takie single jak „Przyjaciółka”, „Głosy”, czy „Nieważne”.

– Drogi słuchaczu. Z radością oddaje w Twoje ręce bardzo osobistą, pełną emocji i szczerych uczyć płytę „Póki co”. To moja autorska płyta, która we współpracy z Liker$ nabrała tak pięknych kształtów. Każda piosenka, którą napisałam wypływa prosto z mojego wrażliwego serca i przeżywanych w danym momencie uczuć: miłości, radości, smutku, troski, zakłopotania.

Tytuł albumu odzwierciedla sytuacje z mojego codziennego, nastoletniego życia i odnosi się do przemijania i prawdy, że uczucia i emocje każdego z nas zmieniają się pod wpływem czasu. Mam nadzieje, że odnajdziesz w niej cząstkę siebie.

– tak rekomenduje album AniKa.

Tytuł płyty też nie jest przypadkowy – odnosi się to ulotności chwili, uczuć i emocji, które ulegają zmianie pod wpływem czasu.

Tą płytą AniKa udowadnia, że mimo młodego wieku można mieć bardzo głęboką świadomość tego, co dzieję się wewnątrz każdego z nas.