Długo wyczekiwany trzeci album studyjny Harry’ego Stylesa „Harry’s House”  miał swoją premierę 20 maja!

Cieszący się uznaniem krytyków nowy album „Harry’s House” znalazł się na szczycie list przebojów na całym świecie i nie przestaje bić rekordów. To bez wątpienia największy debiut tego roku! W Polsce zarówno album jak i singiel „As It Was” osiągnęły oficjalnie złoty status!

„W «Harry’s House» jest 13 pokoi, a każdy z nich jest udekorowany innym układem pysznych harmonii i złożonej instrumentacji”, podsumował American Songwriter. Nic więc dziwnego, że Harry osiągnął także rzadkie dublety na listach przebojów w wielu krajach – zarówno „Harry’s House”, jak i „As It Was” znalazły się jednocześnie na szczycie list albumów i singli w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Niemczech, Australii, Holandii, Włoszech, Irlandii, Nowej Zelandii, Szwajcarii i Belgii.W Stanach Zjednoczonych singiel „As It Was” powraca na 1. miejsce listy Billboard Hot 100 już czwarty tydzień z rzędu, a Harry debiutuje trzema dodatkowymi piosenkami w Top 10 („Late Night Talking”, „Music For a Sushi Restaurant” i „Matilda”), z pełnym albumem w pierwszej trzydziestce. Tym samym Harry dołącza do The Beatles, którzy dokonali tego przez pięć tygodni w 1964 roku jako jedyny brytyjski zespół w historii z czterema kawałkami równocześnie na Hot 100 Top 10. Co więcej, Harry jest dopiero trzecim w historii artystą, który zajmuje całą Top 3 listy singli w Wielkiej Brytanii – główny singiel „As It Was” pozostaje na 1. miejscu, awansując o ósmy tydzień jako najdłużej okupujący szczyt listy singiel tego roku. Resztę brytyjskiego Top 3 zajmują „Late Night Talking” i „Music For a Sushi Restaurant”. 

„As It Was” pozostaje największą piosenką na świecie – to już ósmy tydzień na 1. miejscu na liście Billboard Global 200, przedłużając jego panowanie jako największy singiel 2022 roku i zdobywając najwięcej tygodni na 1. miejscu dla brytyjskiego artysty w historii listy przebojów.„Harry’s House” bije również rekord nowoczesności pod względem sprzedaży albumów winylowych w ciągu pierwszych 3 dni od premiery, sprzedając 182 tys. egzemplarzy, pokonując poprzedni rekord 114 tys. ustanowiony w zeszłym roku przez „Red” Taylor Swift. W Wielkiej Brytanii winyl sprzedał się w 36 tys. egzemplarzy, stając się najlepiej sprzedającym się winylem tego stulecia, bijąc poprzedni rekord zespołu ABBA wynoszący 29 tys. egzemplarzy. Album sprzedał się również lepiej niż reszta listy albumów winylowych Top 40 w Wielkiej Brytanii w tym tygodniu, zdobywając tytuł najszybciej sprzedającego się albumu 2022 roku oraz złoty certyfikat w ciągu tygodnia.

Harry uczcił wydanie albumu specjalnym koncertem One Night Only w nowojorskiej UBS Arenie, wykonując po raz pierwszy nowy album, a następnie zagościł w londyńskiej O2 Academy Brixton.  Użytkownicy Apple Music mogą ponownie przeżyć nowojorski koncert dzięki nagraniu koncertu w Nowym Jorku jako przedsmak wyprzedanej trasy „Love On Tour” po stadionach i arenach na całym świecie. Już 18 lipca 2022, Harry wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie!

Lista utworów „Harry’s House”:

1. Music For a Sushi Restaurant

2. Late Night Talking

3. Grapejuice

4. As It Was

5. Daylight

6. Little Freak

7. Matilda

8. Cinema

9. Daydreaming

10. Keep Driving

11. Satellite

12. Boyfriends

13. Love Of My Life