IRA prezentuje album o wymownym tytule „Jutro”

Tytuł albumu to „Jutro”, ale możesz posłuchać go już od 14 maja! Od 17 maja jako Płyta Tygodnia w Radiu VIA 🙂

Najnowsze wydawnictwo zespołu IRA trafiło do sklepów oraz serwisów cyfrowych. Krążek promują single „W górę patrz”, „Zimowa” i „Planety”.

Po pięciu latach, kiedy to w 2016 roku pojawiła się ostatnia płyta zespołu IRA pt. „My”, czas na kolejną odsłonę muzyczną. To już dwunasty krążek studyjny zespołu. Na półki sklepowe oraz do serwisów muzycznych trafił długo wyczekiwany album o dość wymownym tytule pt. „Jutro”.

Wokalista zespołu Artur Gadowski nie zdradza, co się pod nim kryje, być może tytuły piosenek znajdujących się na krążku, takie jak „Chciałbym”, „Nowy świat”, „Pętla czasu”, „Nienawiść”, czy „Piękny kraj” mogą dać odpowiedź? Ciekawość wiernych fanów IRY sięga zenitu!

Single pojawiające się na płycie, takie jak „W górę patrz”, czy „Zimowa”, doczekały się klipów, które wyreżyserował sam Artur Gadowski. Na krążku znajdziecie balladowe utwory, ale ku radości wiernych fanów zespołu nie zabrakło też mocnego gitarowego grania.

Muzykę do większości piosenek napisali: Sebastian Piekarek wraz z Piotrem Koncą i Marcinem Limkiem, zaś teksty stworzyli Artur Gadowski oraz Wojciech Byrski.

Tracklista Ira – Jutro:

01.  W górę patrz

02. Chciałbym

03. Kruki

04. Planety

05. Nienawiść

06. Pętla czasu

07. Zimowa

08. Nowy świat

09. Zgubieni

10. Za późno już

11. Piękny kraj