Artysta: Małe TGD

Tytuł: Wyspa Skarbów

Premiera: 25.10.2019

Jak oderwać się od smartfona? Którą drogę wybrać? Tego rodzaju pytania na swojej nowej płycie wyśpiewują dzieci z zespołu Małe TGD. Nie tylko poruszane tematy, ale również aranżacje utworów są bardzo na czasie. Płyta zawiera całą paletę nowoczesnych brzmień, rytmy, które rozruszają słuchaczy w każdym wieku, mnóstwo przebojowych fraz i wyjątkowy zestaw dziecięcych głosów z przesłaniem wiary, nadziei i miłości. Prawdziwa Wyspa Skarbów!

Autorami tekstów i muzyki są Piotr Nazaruk (lider TGD, muzyk Anny Marii Jopek) i Monika Mimi Wydrzyńska (TGD, Linia Nocna), którzy na co dzień pracują z zespołem.

Za produkcję muzyczną płyty odpowiada autor większości kompozycji Piotr Nazaruk oraz Mikołaj Trybulec (producent muzyczny Linii Nocnej, Margaret, czy wielu zagranicznych hitów ostatnich Eurowizji).

Małe TGD to profesjonalny zespół dziecięcy wykonujący muzykę pop z chrześcijańskim przesłaniem.

Działający już od ponad 35 lat zespół  TGD  – najpopularniejszy pop-gospelowy chór w Polsce – doczekał się nowego pokolenia wokalistów. Małe TGD łamie schematy i pokazuje, że również dzieci mogą śpiewać o Bogu w nowoczesny sposób.

W 2017 r. zespół wydał debiutancką płytę „Góry do góry”, a pod koniec 2019 r. ukazał się drugi album pt. „Wyspa skarbów”. Oba krążki zespołu to porywające, energiczne i pełne radości utwory, które w prosty sposób przekazują ważne treści. Na początku 2020 r. album „Wyspa skarbów” został nominowany do FRYDERYKA w kategorii Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa.

Od ponad 2 lat dzieci koncertują na żywo, a każdy występ Małego TGD to mnóstwo skocznych utworów, przebojowych fraz i wyjątkowy zestaw dziecięcych głosów z przesłaniem wiary, nadziei i miłości. Prawdziwa Wyspa Skarbów!

Teledysk do singla o tytule „Góry do góry”, który ukazał się na Youtube wiosną 2017 r., osiągnął już prawie 6 mln wyświetleń! https://youtu.be/sdQGqO9xuao

Pierwszy singiel z nowej płyty „Wyspa skarbów” – prawie 600 tys. odsłon: https://youtu.be/ACi_JUeFBhU