Artysta: Niall Horan

Tytuł: Heartbreak Weather

Wydawca: Universal Music Poland

 

Niall Horan zabiera w ekscytującą podróż pod hasłem „Heartbreak Weather”Niall Horan prezentuje album „Heartbreak Weather” – jedno z najbardziej wyczekiwanych popowych wydawnictw 2020!

Album promuje m.in. nowy singiel „No Judgement”, który zgromadził już ponad 55 mln streamów.

„Heartbreak Weather” to zestawienie nowoczesnego popu i nostalgicznego groove’u, żywego rocka i porywającego folku, cichych rewolucji oraz refrenów do wspólnego głośnego odśpiewywania.

Jak wyjaśnia artysta: – „Heartbreak Weather” to niemal album koncepcyjny. Chciałem opisać całą relację, od początku do końca – i z różnych perspektyw – zamiast sprawiać, że każda piosenka będzie dość smutna i tylko o mnie. Bo jeśli przechodzisz przez rozstanie, nie zawsze wiąże się to wyłącznie ze smutkiem.Świeży powiew „No Judgement”, złamane serce w „Put a Little Love on Me” czy zadziorność „Nice To Meet Ya” – kawałka, który zdobył ponad 300 mln streamów na całym świecie – to początek zestawu piosenek podbijających energię z debiutu Horana „Flicker”.

Sięgając po tak szerokie inspiracje jak Bruce Springsteen, Arctic Monkeys i The Weeknd, Niall nagrywał album w Los Angeles, Londynie i na Bahamach. Współpracował z gwiazdorskim teamem, w skład którego wchodzą m.in. Teddy Geiger, Julian Bunetta, Tobias Jesso Jr., Greg Kurstin i Mozella. „Heartbreak Weather” przenosi słuchaczy w podróż pełną perspektyw, emocji i muzyki. Ostatecznie to wyprawa zarówno uzdrawiająca, jak i niezwykle zabawna. Te piosenki są skrojone do wykonywania na scenie!