Z wielką radością oddajemy w Wasze ręce niniejszą płytę Z Nią wszystko jest możliwe – dobrą nowinę; Bóg opowiada o swojej czułej miłości, której na imię Maryja. Płyta jest opowieścią o naszym życiu, w którym często doświadczamy zagubienia relacji z Bogiem i człowiekiem; zamknięcia w więzieniu swego osamotnienia i lęku; sytuacji, w których tracimy wiarę i nadzieję w poczuciu, że przegraliśmy wszystko oraz bezsilności wyjścia i niemocy wołania do Boga; wołania SOS, w którym pytamy; czy można mnie jeszcze  kochać? I właśnie wtedy, gdy wszystko wydaje się już być stracone, pojawia się promyk nadziei – Maryja.

O tym jest ta płyta. O szczęściu płynącym z bycia odnalezionym przez miłość; o spotkaniu z miłością Boga, który przychodzi do nas w Najpiękniejszej z Niewiast – Maryi

Piotr Stanikowski OSPPE – zakonnik, paulin, autor książki Z Nią wszystko jest możliwe, muzyk i kompozytor. Muzyką zajmuje się od dzieciństwa. Początkowo była to tylko przygoda, polegająca na odkrywaniu jej, do momentu, gdy nie stała się ona pasją jego życia. To nie tylko dźwięki melodii, ale narzędzie, poprzez które można zmienić ludzkie serce, a może powiedzieć więcej – to jedyny taki język, którego znaczenie rozumieją ludzie na całej kuli ziemskiej. W swoim dorobku życiowym nagrał wspólnie trzy płyty wraz z zespołem VOX EREMI: Tajemnica, Jesteś Tarczą, Brzegi wybawienia, których jest współautorem muzyki i tekstów.

opracowano na podst. materiałów wydawcy: Wydawnictwa Petrus