Pielgrzymi wyruszyli z Rzeszowa na Jasną Górę w 48 rzeszowskiej pielgrzymce
4 sierpnia 2025 r. Mszą św. na placu Farnym w Rzeszowie rozpoczęła się 48. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę pod hasłem „Pielgrzymi nadziei”. Eucharystii z udziałem pątników, przewodników oraz przedstawicieli władz parlamentarnych i samorządowych przewodniczył i homilię wygłosił bp Jan Wątroba.