U źródła naszej muzyki leży przekonanie, że siebie, swojego powołania można skutecznie szukać tylko w Bogu. Muzycznie nasze piosenki to wypadkowa upodobań do „czarnych” gatunków: funka, disco, r’n’b, soulu, gospel, ale także rocka i popu. W muzyce i tekstach pojawia się też polska melancholia… Słowem – CCM, czyli współczesna muzyka chrześcijan (contemporary christian music). Nasze piosenki mają polskie teksty. Nazwę zespołu czytamy także po polsku.

Zespół powstał w lipcu 2013r., choć repertuar dla niego autorka utworów – Urszula Bednarczyk – tworzyła od dwóch lat, nie sądząc, że kiedykolwiek ujrzą światło dzienne, raczej z założeniem tworzenia do szuflady. Niektóre piosenki powstały jako prezenty dla rodziny i przyjaciół, stąd stopniowo repertuar zyskał pewną rzeszę odbiorców, którzy zaczęli namawiać na „wypłynięcie na głębię”… Najintensywniej namawiał do upublicznienia tych piosenek perkusista Przemek Pawlas, z którym Ula współpracowała już wcześniej w kilku projektach.

Prace nad  druga płytą trwały od 2018. Niższe tonacje, wolniejsze tempa i nieco mniej rockowe brzmienia stopniowo złożyły się na 10 nowych utworów. W 2019 r. rozpoczęliśmy rejestrację partii instrumentalnych w lubartowskim studio Majart (perkusja, bas, gitara), partie wokalne Ula zrealizowała w domowej pracowni, a gościnną partię fletu Joanny Czyszczoń zarejestrował Czarek Socha w swoim studio. Edycję śladów perkusyjnych wykonał Dominik Samborski. Pod koniec lata ogłosiliśmy akcję #niebrakminiczego, której celem było zaangażowanie naszych fanów w realizację teledysku do piosenki „Pan jest moim pasterzem”: prosiliśmy o przysyłanie zdjęć pięknych pejzaży, które w teledysku zostały wykorzystane jako wizualizacja. Zdjęcia do teledysku zarejestrowaliśmy we wrześniu 2019 r., jednak na jego premierę musieliśmy zaczekać do zakończenia pracy nad materiałem. Powierzyliśmy zarejestrowane ścieżki realizatorowi Grzegorzowi Mukanowskiemu i sukcesywnie pracowaliśmy nad produkcją.

W tej pracy zastała nas epidemia Covid-19, która wielu z nas poprzestawiała priorytety i kalendarze… Zanim praca nad płytą została ukończona, 22 marca 2020 r. (a była to niedziela Laetare…) przedstawiliśmy na Youtube teledysk do singla „Pan jest moim pasterzem”. Projekt okładki powierzyliśmy  Joannie Czyszczoń, artystce sztuk wizualnych i flecistce. Na jesieni trwały intensywne prace nad okładką, książeczką i sprawami promocyjnymi. Ostatecznie zaplanowaliśmy premierę najnowszej płyty „Jezu, ja” na 7 listopada 2020 r. Mieliśmy zagrać koncert premierowy tego dnia dla wspólnoty „Do tańca i do różańca” z warszawskiej parafii Niepokalanego Poczęcia NMP, niestety dość szybko okazało się, że w trudnych okolicznościach szalejącej epidemii nie będzie to możliwe. Przełożyliśmy zatem termin premiery na 15 listopada. W tym dniu zagraliśmy koncert online w miejscowym studio Majart, który został udostępniony na Youtube.