Dołącz do grona naszych Przyjaciół

Szanowni Państwo! Katolickie Radio VIA dociera z wartościami chrześcijańskimi do tysięcy osób. Jest to możliwe dzięki działalności własnej rozgłośni, ale również dzięki ludziom dobrej woli, którzy przez zbiórki w parafiach wspierają działalność radia. Od wielu lat nie do przecenienia jest działalność Kół Przyjaciół Katolickiego Radia VIA – to słuchacze, którzy regularnie wspierają nas materialnie i duchowo. Nie brakuje też osób prywatnych, firm i instytucji, które dotują naszą działalność. Za każde wsparcie jesteśmy bardzo wdzięczni.

Gdy rodził się pomysł Kół Przyjaciół Radia VIA, świat techniki wyglądał zupełnie inaczej – przyglądaliśmy się z niepewnością rozwijającemu się Internetowi. Obecnie trudno wyobrazić sobie działalność wielu obszarów radia bez Internetu. Część naszych słuchaczy dzięki Internetowi ma możliwość słuchania radia w każdym zakątku świata.

W dobie komunikacji internetowej proponujemy państwu zapisanie się do Internetowego Koła Przyjaciół Radia VIA. Przez deklarację złożoną na naszej stronie informujecie nas państwo, że jesteście naszymi słuchaczami i dobrze nam życzycie. To w naszej codziennej pracy bardzo ważne zapewnienie. Nie wiąże się to z żadną deklaracją wsparcia materialnego, aczkolwiek będziemy wdzięczni także za każdą ofiarowaną złotówkę.

W każdy piątek w czasie modlitwy różańcowej na naszej antenie z udziałem słuchaczy omadlamy intencje zarówno naszych Dobroczyńców, jak też wszystkich Drogich Słuchaczy. Dziękujemy, że od wielu lat jesteście z nami.

 

Aby dołączyć do grona naszych przyjaciół należy wysłać e-mail na adres: przyjaciele@radiovia.com.pl w treści podając swoje imię, nazwisko oraz miejscowość*.

„Via” Katolickie Radio Rzeszów
ul. Zamkowa 4
35-032 Rzeszów

Bank Spółdzielczy w Lubeni
89 9161 0001 0004 5623 2000 0010

 

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Radio Via z siedzibą w Rzeszowie. Państwa dane zostaną wykorzystane jednorazowo wyłącznie do zapewnienia Państwu dostępu do żądanej usługi lub/i odpowiedzi na zadane pytanie. Dane te nie będą przechowywane, ani też przetwarzane w inny sposób. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Skip to content